top of page
IMG-1059b5d05f50c87fba9afa8e2a25b91e-V.jpg

Наша гімназія

Поєднання в собі любові до справи та до дітей -  шлях до досконалості

У  «КЗ Межиріцька  гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району» діти не просто отримують формальну освіту. Ми пишаємося тим, що всі здобувачі освіти досягають успіху. Цьому сприяють унікальні умови навчання, що стимулюють ріст успішності і особистісний розвиток. Здобувачі освіти та їхні близькі стають членами активного і доброзичливого спільноти.
Хочете дізнатися більше про гімназію «КЗ Межиріцька  гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району»? Запрошуємо вас ознайомитися з веб-сайтом. Ми з радістю відповімо на питання про наші цінності, навчальних програмах і педагогічний склад. Приєднуйтесь до нас.

Актуальні новини

У розділі новин представлена інформація про всі події в КЗ " Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району ". Тут розміщені важливі оголошення, актуальні новини та багато іншого. Читайте і заходьте частіше, щоб не пропустити найцікавіше.

УРОКИ МІННОЇ
БЕЗПЕКИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Снимок экрана (1).png

З метою підвищення рівня обізнаності, пов’язаної з мінною безпекою, жителів регіону та особливо дітей,  розміщаємо інформаційними матеріалами та відео  за посиланнями:

Вибір підручників
для 1 класу 2024-2025 н.р.

3.jpg

Протягом вересня 2023 року – квітня 2024 року в Україні проводиться VІІ Всеукраїнський конкурс “Гуманне ставлення до тварин”, метою якого є популяризація гуманного ставлення до тварин у суспільстві, насамперед серед учнівської молоді. Здобувачі освіти 6 класу нашої гімназії, а саме Надрага Поліна, Найда Владислав та Найда Ростислав, прийняли участь у цьому конкурсі, написавши вірші про братів наших менших.

Сподіваємось, що творчість наших учнів надихне когось на гуманний вчинок щодо тварин.

https://youtube.com/playlist?list=PLm5nMho0t1rbgWqev8EXfZ3XbJv5-eE0c&si=IY6uVw2fUafnelSm

зображення_viber_2023-12-20_14-45-33-343.jpg

 Особливості працевлаштування неповнолітніх
Відповідно до вимог Кодексу законів про працю України допускається прийняття на роботу неповнолітніх громадян з шістнадцяти років, а за згодою одного із батьків або особи, що його замінює – з чотирнадцяти  років для виконання легкої роботи, що не завдає шкоди здоров’ю і не порушує процесу навчання, у вільний від навчання час.
Ви, мабуть, чули такі поняття як «офіційна» чи «неофіційна» робота, «задекларована» чи «незадекларована» праця, ще кажуть «оформлені» чи «неоформлені» працівники. 
Чи знаєте ви що означають поняття «задекларована праця», «офіційне працевлаштування», «оформлені трудові відносини»?  
Між особою, що наймає людину для виконання роботи, і особою, що виконує цю роботу, виникають юридичні відносини, які називаються трудовими.
Трудові відносини між працівником і роботодавцем повинні бути оформлені відповідно до вимог законодавства.
Так, при працевлаштуванні ви маєте написати заяву про прийняття на роботу, подати паспорт та інші документи. Зверніть увагу, що паспорт необхідно лише пред’явити (показати), лишати його в роботодавця заборонено! Роботодавцю лишається тільки копія паспорта, сам паспорт повинен зберігатись у громадянина! 
Усі неповнолітні приймаються на роботу лише після попереднього медичного огляду.
З неповнолітнім працівником роботодавець зобов’язаний укласти письмовий трудовий договір, в якому зазначені всі умови роботи, зокрема режим роботи, розмір заробітної плати, дати виплати заробітної плати, тривалість відпустки. 
Після укладання письмового трудового договору роботодавець зобов’язаний направити до Державної податкової служби повідомлення про прийняття працівника на роботу.
Та не лише додержання письмової форми трудового договору та направлення повідомлення до податкової є ознакою задекларованої, офіційної праці. Основною ознакою є сплата податків та інших загальнообов’язкових  платежів, нарахованих на заробітну плату.
Заробітна плата працівникам молодше вісімнадцяти років при скороченій тривалості щоденної роботи виплачується в такому ж розмірі, як працівникам відповідних категорій при повній тривалості щоденної роботи.
Оплата праці здобувачів освіти закладів загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти, які працюють у вільний від навчання час, провадиться пропорційно відпрацьованому часу або залежно від виробітку.
Тривалість основної щорічної відпустки працівників, які не досягли вісімнадцятирічного віку, складає 31 календарний день і надається у зручний для них час.
Зверніть увагу, що за час роботи кожен працівник набуває право на відпустку. І якщо ви відпрацювали навіть два тижні, ви вже набули право на 1 день основної щорічної відпустки і при звільненні роботодавець повинен виплатити компенсацію за цей день.
Але компенсація за дні невикористаної щорічної відпустки виплачується офіційно оформленим працівникам – і це є однією з переваг офіційного працевлаштування.
Основною перевагою офіційного працевлаштування є набуття страхового стажу, який дає право не лише на пенсію за віком, а й на соціальний захист впродовж трудової діяльності. 
Так, офіційно оформлені працівники, за яких сплачені обов’язкові платежі до державного бюджету та пенсійного фонду є застрахованими особами. Наприклад, у випадку хвороби або травми людина отримує допомогу від держави – так звані «лікарняні»,  а у випадку втрати роботи – допомогу по безробіттю.
Тож шановні підлітки! При влаштуванні на роботу цікавтесь не тільки розміром зарплатні, а й тим, як саме такі кошти будуть виплачуватись і чи здійснюватимуться відповідні відрахування. 
До того ж, трапляються непоодинокі випадки, коли роботодавці обманюють працівників, не сплачуючи обов’язкові платежі і податки. Наприклад, при укладанні трудових відносин оформлюється все належним чином – видається наказ про прийняття працівника на роботу, працівник з ним ознайомлюється, направляється відповідне повідомлення до податкової служби. Але згодом роботодавець не сплачує необхідні внески, проставляючи в звітності  відпустку без збереження заробітної плати. В цьому випадку працівник також не набуває страхового стажу, який дає право на пенсію та виплати за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням. 
Отже, як і при прийомі на роботу, так і згодом, впродовж трудової діяльності, ми рекомендуємо уважно перевіряти і контролювати наявність страхового стажу, який набувається лише шляхом сплати єдиного соціального внеску. Тим більше зараз це зробити дуже просто – у власному кабінеті на порталі Пенсійного фонду України чи в застосунку «Дія», замовивши довідку ОК-5 або ОК-7.   
Окрему увагу слід приділити фінансовим питанням. Будь-яке безоплатне  стажування підлітків на робочому місці заборонено. І якщо вас фактично допустили до роботи і доручили виконання роботи – за весь період роботи роботодавець зобов’язаний виплатити заробітну плату! Якщо ви працювали навіть тиждень.
Окрім того, будь-які штрафи, які роботодавці утримують із заробітної плати, є незаконними! 
Нарешті, якщо ви плануєте працювати і ваші права будуть порушені ви можете звернутись на Урядову гарячу лінію за безкоштовним номером 15-45, або скористатись сервісом «інтерактивний інспектор» 
– за номером: +38(098) 104-50-74 (вартість згідно з тарифами вашого оператора);
– електронною поштою: info_dsp@ukr.net;
– заповнити форму для отримання роз’яснень(http://surl.li/bmzsl).
Більше дізнатися про свої трудові права можна на інформаційному порталі Держпраці за посиланням http://pratsya.in.ua   

Порядок закінчення 2022/2023 н.р.
в КЗ "Межиріцька гімназія"

Вибір підручників для 1 класу 2023-2024 н.р.

Вибір підручників для 1 класу 2023-2024 н.р.

зображення_viber_2023-05-29_10-51-46-635.jpg

Відміна ДПА 22/23 н.в.

Вибір підручників для 5-6 класів 2023-2024 н.р.

Протокол педагогічної ради № 3 від 29.03.2023

1.jpg
dd.jpg
d.jpg
розпоря.jpg

Про попередження  керівників
комунальних закладів «Карабинівська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»,
«Межиріцька загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №2», «Навчально-
виховний комплекс «Булахівська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –
дошкільний навчальний заклад
«Дзвіночок»загального розвитку»
про зміну типу закладу, істотних умов
праці та скорочення посад

витяг.jpg

Про попередження працівників комунального закладу "Межиріцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2" про зміну типу закладу, істотних умов праці та скорочення посад

Відкрита година спілкування "14 жовтня у долі України"

unnamed.jpg

Сьогодні в Україні відмічають одразу три свята! Адже 14 жовтня - це День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисників та зихисниць України.

В нашому закладі освіти пройшов відкритий захід із здобувачами освіти 5 класу, підготовлений педагогом - організатором Калініною Мариною Григорівною, метою якого було формування у вихованців почуття поваги до захисників та захисниць України, виховання справжніх патріотів держави, прищеплювання інтересу до героїчного минулого держави і сьогодення та любові до Батьківщини.

Ні Булінгу!!!

Дистанційне навчання

311477528_1130549057576221_2221520989642883994_n.jpg
87451335_2423998984541764_84021856801128

НАВЧИТИ, ЩОБ ЗАПОБІГТИ!

Сьогодні наша школа зустрічала рятувальників, які провели тренування та евакуацію закладу, розповіли учням школи про пожежну техніку, продемонстрували її технічне забезпечення, провели інструктажі з пожежної безпеки з працюючи персоналом. Тож адміністрація школи висловлює подяку Довгому Євгену Васильовичу, начальнику зміни 6 ДПРЗ ГУ ДСНС та головному інспектору ВЗНЗ Павлоградського МРУ ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Овсієнко Тетяні Григорівні. Окрема подяка рятувальнику за цікаве та повчальне знайомство з пожежної машиною. ДЯКУЄМО ВАМ!

87399663_2422936307981365_65254181586966

НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ!

Молодці! Так тримати! Знайомтесь переможці Міжнародного конкурсу з інформатики " БЕБРАС ".

52179274_2139923872949278_37726166376356

"У вселюдському житті тільки той народ бере перемогу, який має найкращу школу"

Пономаренко Тетяна Василівна

bottom of page